Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon
span class="btnPriveles">Doğrudan Rezervasyon Ayrıcalıkları
 
www.rixos.com ile Rezervasyon Yap & Ayrıcalıklardan Faydalan X

Aşağıdaki ayrıcalıklar tüm fiyat ve oda tipleri için geçerlidir
Erken giriş imkanı ( 12.00 ) & Geç çıkış imkanı ( 15.00 ) ( müsaitliğe bağlı olarak )
Spa merkezinde geçerli 20% indirim
Transfer Taleplerinde indirimli fiyatlar
Giriş gününüze özel taze meyve tabağı
Giriş gününüze özel 1 şişe şarap imkanı

 

Premium Tekirova
Şimdi keşfedin...

Keşfetmek için kaydırın.

Tarihin, kültürün ve doğanın buluştuğu eşsiz bir coğrafyada konaklama ayrıcalığını Antalya’da Rixos Premium Tekirova’da hissedin. Rixos Premium Tekirova, Akdeniz'in turkuaz mavisi cennet köşelerinden biri olan Tekirova'da, çam ağaçları ile çevrili mitolojik dağların eteklerinde, kendine özel bir lokasyonda yer almaktadır. Antalya şehir merkezine 60 km mesafede bulunan otelimiz, Antalya Havalimanı'na ise 73 km uzaklıktadır. Atmosferiyle misafirlerini kendine hayran bırakan Rixos Premium Tekirova, konumu itibariyle pek çok turistik ve tarihi mekâna da yakındır.

Olimpos

Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden biri olan Olimpos, arkeolojik ve doğal sit alanı olarak koruma altındadır. Hemen yakınında bulunan Çıralı ve Adrasan’ı da ziyaret edebilirsiniz. Mitolojik atmosferiyle Olimpos, kesinlikle gezmeniz gereken en özel yerlerden biri. Caretta caretta'larıyla ünlü bölge; enfes doğası, Likya yolu yürüyüş parkurları, denize nazır antik şehir kalıntıları, sönmeyen ateşiyle ünlü Yanartaş ile keşfetmenizi bekliyor.

Phaselis Antik Kenti

M.Ö. VII. yüzyılda Rodoslular tarafından kurulan Phaselis Antik Kenti, aynı zamanda eski bir liman kenti. Zengin bir tarihi geçmişe sahip olan bu ören yeri, tarihi antik tiyatrosu, su kemeri, agorası ve hamamları ile dikkat çekiyor. Deniz ve tarihin bir arada bulunduğu eski yerleşim merkezi, antik kalıntılar eşliğinde denize girme deneyimi sunuyor. Tarihin dokusunun içinde yüzebileceğiniz Phaselis, mutlaka görülmesi gereken yerlerden.

Üç Adalar

Ünlü dalış noktası Üç Adalar, Antalya'nın batısında, dünya kriterlerine uygun ender görülen dalış merkezlerinden birisidir. Bu dalış merkezi, su altı tutkunlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Bu geniş dalış bölgesinde Kanyon resifi başta olmak üzere 9 adet resif ve 2 adet su altı mağarası yer almaktadır. Rixos Premium Tekirova’da kalan dalış meraklısı misafirlerimiz için gidilmesi gereken yerler kategorisinde önemli bir yer teşkil etmektedir.

Beldibi Mağarası

Obaköy mevkiinde yer alan Beldibi Mağarası, hem tarih hem de doğa meraklılarının gözdesi olarak pek çok turistin uğrak yeridir. Antalya’nın en önemli prehistorik merkezlerinden biri olan Beldibi Mağarası’nda yapılan kazılarda, Üst Paleolitik ve Mezolitik döneme ait aletlere rastlanmıştır. Çevresi çam ormanı ile sarılmış mağara, yerli ve yabancı ziyaretçilere açık olan arkeolojik sit alanıdır.

 

Premium Tekirova'dan Kareler

  • Rixos Premium Tekirova
  • Rixos Premium Tekirova
 
Yükleniyor