Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon
span class="btnPriveles">Doğrudan Rezervasyon Ayrıcalıkları
 
www.rixos.com ile Rezervasyon Yap & Ayrıcalıklardan Faydalan X

Aşağıdaki ayrıcalıklar tüm fiyat ve oda tipleri için geçerlidir
Erken giriş imkanı ( 12.00 ) & Geç çıkış imkanı ( 15.00 ) ( müsaitliğe bağlı olarak )
Spa merkezinde geçerli 20% indirim
Transfer Taleplerinde indirimli fiyatlar
Giriş gününüze özel taze meyve tabağı
Giriş gününüze özel 1 şişe şarap imkanı

 

LOKASYON

Geri
 
 

Tekirova Mah. Şehit Er Hasan Yılmaz Cad. No:20 Kemer/Antalya/TÜRKİYE

Antalya'ya uzaklık Antalya Havalimanı'na uzaklık En yakın yerleşim birimi Toplam alan
60 km. 73 km. Tekirova (3 km.) 183 bin m2

Akdeniz’in cennet köşelerinden biri olan Tekirova’da, çam ağaçları ile çevrili, masmavi bir koyda yer alan Rixos Premium Tekirova, toplam 183 bin m2 alan üzerine kurulu. Antalya otelleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan Rixos Premium Tekirova, en yakın yerleşim birimi olan Tekirova'daki alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüyüş mesafesinde. Kemer'e 17 kilometre mesafede olan otel, Tahtalı Dağı alternatifiyle de yaz aylarında kar görme şansı sunuyor. Phaselis Antik Kenti'ne 7, Çıralı ve Olimpos’a 20, Demre ve Saint Nicholas Kilisesi’ne 96 kilometre uzaklıkta bulunan, Kemer otelleri arasında verdiği kaliteli hizmet kadar lokasyonuyla da fark yaratan Rixos Premium Tekirova'nın açıklarında ise dünyanın sayılı dalış merkezlerinden Üç Adalar yer alıyor.

Antalya'da tatil yapmanın keyfini Rixos Premium Tekirova lüksüyle yaşayın.

 

ANTALYA

İki milyonu aşkın nüfusuyla Türkiye'nin en büyük beşinci ili olan Antalya, hem modern hem de tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile dünyaca ünlü turistik bir şehir. 

MÜZELER
Antalya Müzesi
Alanya Atatürk Evi Müzesi
Kaleiçi Müzesi
Alanya Kızılkule Etnografya Müzesi
Alanya Arkeoloji Müzesi
Side Müzesi
İçkale Müzesi
Antalya Atatürk Müzesi
Antalya Kent Müzesi
Antalya Oyuncak Müzesi
 
TARİHİ KALINTILAR
Perge
Aspendos
Phaselis
Olimpos
Kekova
Antiphellos (Kaş)

Antalya'daki Aspendos Antik Tiyatrosu, büyüleyici atmosferiyle her yıl yerli-yabancı turistlerin en çok etkilendikleri yerlerden biri. Ayrıca kent, 1964 yılından beri düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali ile de ülkemizdeki sanatsal etkinliklerin en önemlilerinden birine ev sahipliği yapıyor.

KEMER

Kemer, Türkiye'de turizmin en önemli merkezlerinden biri konumunda. 52 km'lik kıyı şeridine sahip olan Kemer; Kaş, Finike, Kumluca, Konyaaltı gibi diğer turistik yerleşim alanlarına yakınlığıyla da oldukça değerli bir bölge. Her tatil sezonunda en kalabalık otellerin Kemer-Antalya otelleri olması da bunun bir kanıtı niteliğinde.

Deniz, orman ve dağın buluştuğu bir coğrafyaya sahip olan Kemer, Olimpos ve Phaselis gibi iki önemli antik kente de ev sahipliği yapıyor.

TEKİROVA

Tekirova, Türkiye'nin güneyinde, Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı bir belde. Tekirova kıyıları, denizin temizliği ve berraklığın simgesi olan mavi bayrak sahibi. Civarında bulunan tarihi Phaselis, Olimpos ve Yanartaş, Tekirova'yı tarihi güzelliklerin merkezinde bir belde yapıyor. Ayrıca Tekirova sınırları içerisinde, Toros Dağlarının en yüksek tepelerinden biri olan 2.365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı bulunuyor. Kış turizminin giderek geliştiği Tahtalı Dağı'nda yaz aylarında da kar görmek mümkün. Ayrıca, dünyanın dört tarafından binlerce turistin dalış için geldiği Üç Adalar da Tekirova sahilinde.

ANTALYA HAVALİMANI

1960 yılından açılan Antalya Havalimanı, 168 bin m2'den büyük bir alan üzerinde hizmet veriyor. Yılda 28 milyondan fazla yolcunun kullandığı havalimanının, Rixos Premium Tekirova'ya uzaklığı ise 73 km.

  • RIXOS PREMIUM TEKİROVA

    RIXOS PREMIUM TEKİROVA

    LOKASYON

Yükleniyor