Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon
Doğrudan Rezervasyon Ayrıcalıkları
 
www.rixos.com ile Rezervasyon Yap & Ayrıcalıklardan Faydalan X

Aşağıdaki ayrıcalıklar tüm fiyat ve oda tipleri için geçerlidir
Erken giriş imkanı ( 12.00 ) & Geç çıkış imkanı ( 15.00 ) ( müsaitliğe bağlı olarak )
Spa merkezinde geçerli 20% indirim
Transfer Taleplerinde indirimli fiyatlar
Giriş gününüze özel taze meyve tabağı
Giriş gününüze özel 1 şişe şarap imkanı

 

AQUAPARK

Geri
 
 

Havuzlar

Rixos Premium Tekirova'da 8 yüzme havuzu bulunuyor. Bahçede yer alan ana havuz, sahip olduğu 3.319 metrekare alanda havuz ve güneş keyfinizi konforla buluşturuyor. Tüm Rixos Premium Tekirova konuklarının yararlanabildiği havuz, uluslararası standartlar uyarınca 140 santimetre derinliğinde. Yine aynı bölgede bulunan çocuk havuzu ise 62 metrekare alanıyla minik misafirlerin tatil neşesine neşe katıyor. 698 metrekarelik alanı kapsayan ve Rixy Club'da yer alan Rixy Aqua Park, çocukların keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor. 220 metrekarelik alanı ve dinlendirici ortamıyla SPA bölgesinde yer alan kapalı havuz ise 140 santimetre derinliğe sahip. Rixos Premium Tekirova'da villa bölgesinde yer alan 3 havuz daha var. Pool Villalara ait olan özel havuz, 5.548 metrekare alana ve 140 santimetre derinliğe sahip. Pool Suite'lerin bulunduğu alanda toplamda 700 metrekarelik havuz yer alıyor. Ayrıca sadece Executive Villa konuklarının kullanımına açık 4.450 metrekare genişliğindeki havuzun yanı sıra, Superior Villalarda bulunan 50 metrekare alana sahip birer özel havuz da Rixos Premium Tekirova'da konuklarını bekliyor. Otel alanı içerisinde 131 ve 137 metrekarelik alanda, 9 kaydıraktan oluşan yetişkin aquapark'ı da bulunuyor.

 

   Surf Safari

 Adrenalinin gerçek anlamı! Botunuzu alın ve arkadaşlarınızla kalp ritminizi hareketlendirecek bir tecrübeye hazır olun. 40 derece meyilli başlangıcı ve benzersiz parabolik tasarımıyla aynı anda 4 kişinin birlikte bir botta kayabildiği, bitmek bilmeyen kayma süresi ile inanılmaz bir tecrübe. 

  

   Windigo

Yarış için hazırlanmış özel mat'leriniz aracılığıyla arkadaşlarınıza karşı düelloya hazır mısınız? Saatlerinizi ayarlayın, hayatınızda yaşayacağınız en büyük heyecan ve eğlencelerden birine hazır olun. Windigo, bir tünel kaydırak olan Aquatube kaydıraklar ile başlayıp mat'ler ile baş aşağı kayılan hızlı bir multisurf ile sonlanan kaydıraktır.

 

  Looping Rocket

Hayatınızda yaptığınız en heyecan verici şey neydi? Biz ne olacağını biliyoruz. Looping Rocket ile kendinizi serbest bırakmaya hazır olun.

Kapakların açılması ile hayatınızda adrenalin tekrar anlam kazanacak. Looping Rocket, roket formunda kaydırağa özel giriş teknolojisiyle fark yaratan, hızlı ve yüksek adrenalinli bir kaydıraktır. 

    Body Slide/Free Fall

Bilinmezlik, karanlık ve heyecan bir arada. Body Slide/Freefall size karanlıktan aydınlığa çıkan heyecanı sunuyor. Maksimum güvenlik, adrenalin ve eğlencenin mükemmel karışımı.

 

   Black Hole / Flying Boat / Rafting Slide

4 kaydırağın gizemli birleşimi. Başlangıçta Black Hole’un farklı doğal yapısı ve suyla olan inanılmaz uyumu size gerçek rafting heyecanını yaşatacak. Kaydırakların gizemi sizin için devam edecek, aniden başlayan Flying Boats ve Rafting Slide ile vücudunuzda pompalanan adrenalini hissedeceksiniz.

 

   Space Boat

Karanlığın genişliği! Space Hole ve Black Hole’un yan yana olduğu ve heyecanınızı ikiye katlayan tecrübe. Black Hole’den karanlığa düşerken yaşayacağınız heyecana inanamayacaksınız. Tek ya da çift kişilik botlarla tekrarlayacağınız turlardan sonra küre, sizi gizemli yolculuğunuzun sonuna götürecek.

 

  Spheres

Heyecanı sevdiklerinizle beraber yaşamak ister misiniz? Özel dizaynı ile Spheres, size heyecanın her anını yaşatıyor. Spheres’in birbirine bağlı küreleri, hızlı başladığınız yolculuğunuza, ters gitmenin verdiği heyecanı katarak devam eder. Birbirine bağlı küreler size heyecanın tadını farklı anlamlarda sunar.

 Spheres’te heyecan ve keyif hiç bitmez.

 

   Lazy River

Zaman zaman herkes tembel olmak ister. Çılgın kaydırakların arkasından dinlenmek isteyen misafirlerimiz için Lazy River ideal bir seçenek.

Lazy River soğuk suyun ve Akdeniz güneşinin tadını çıkartmak istediğiniz yer olacak. Sadece botunuzu alın ve kendinizi suya bırakın.

 

RIXY TOWER ÇOCUK AQUAPARK'I

Eğlencenin arttırılmasında artık sizin de payınız olacak. Kaydıraklar, fıskiyeler, kovalar, şelaleler, spray toy'lar ve daha birçok su eğlencesinden ya da bunların bir kaçının bir araya gelmesinden oluşan, havuzların içinde birleştirdiğimiz interaktif su oyun grupları, küçükler kadar büyüklerin de ilgi odağı oluyor.

Rixy Tower, 4 adet kaydırak ve 1 adet Lazy River’dan oluşmaktadır. Yüksekliği 11 metredir.

Not: 1 Mayıs’tan önce ve 1 Ekim’den sonra Aquapark, havuzlar ve sahilimiz hava şartlarına ve operasyon yoğunluğuna göre hizmet vermektedir.


 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  Aquapark

 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  Aquapark

 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  Aquapark

 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  Aquapark

 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  Aquapark

Yükleniyor